Jak uskutečnit skvělý večírek?

Uspořádat dokonalý a nezapomenutelný večírek je kumšt. Jde o to zařídit, aby se lidé nenudili, nic nechybělo, vše vypadalo skvěle a zábavně. Co tedy nesmí chybět?

Hudba

Hudba je na každém večírku velice důležitá. I když se třeba nejedná o party spojenou s tancem, hudba na pozadí vykresluje náladu a připomíná lidem, že se sem přišli bavit. Je nutné playlist sestavit na míru danému druhu večírku. U dětské oslavy se hodí právě písně složené pro děti, silvestrovská party ocení něco veselého, narozeniny zase můžeme zpříjemnit taneční hudbou. A kde hudbu seženeme? Každý z nás zná kanál zvaný youtube. Přehledná stránka, na které seženeme snad každou skladbu v několika různých verzích, a navíc nám nabízí další hudbu podobnou našemu výběru. A přesně odsud si můžeme veškerou hudbu stáhnout, třeba i s videi, která poté pustíme na velké obrazovce. Jak? Pomocí programu zvaného youtube downalder Stahujvidea.cz, kam zadáme odkaz na konkrétní skladbu či video, převedeme do formátu mp3, nebo mp4 a stáhneme.

šimpanz s kytarou

Výzdoba

Výzdoba by měla odpovídat příležitosti. Na narozeninovém večírku se hodí balónky napuštěné heliem, barevní girlandy a zdobené kelímky. Silvestr můžeme oslavit s balónky ve tvaru čísel roku, který končí, nebo začíná, narození dítěte tématicky sladěnými balónky, dudlíky a krajkami.

Občerstvení

I zde je potřeba volit dle tématu večírku. Základem jsou chlebíčky, jednohubky a brambůrky. Na narozeninách by neměl chybět dort, na akci pro dospělé velký výběr alkoholických nápojů, na poklidném rodinném večírku zazáří domácí koktejly, či víno, grilovačce patří pivo a domácí pálenka.

dámy se šampanským

Program

Program je důležitý, alespoň než se večírek rozjede. Můžeme zvolit klasické deskové hry, vtipnou tombolu, taneční soutěž, hádanky, nebo předvádění talentů.

Výběr hostů

Nezapomínejte uspořádat seznam hostů tak, aby nedošlo ke konfliktům. Pozvete-li například dva nepřátele, může se váš večírek rychle zvrtnout v bitku. Pokud zase pozvete někoho, kdo nezná zbytek osazenstva, může se stát, že se bude cítit odstrčený. Myslete na všechny a ujistěte se, že vše bude klapat jako po másle.